0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergilendirme 0.00
Hepten 0.00
2015. R3 Pro + Teşhis Aracı Çift Yeşil PCB Multidiag Multidiag Ile OBD2 Tarayıcı/Bluetooth Olmadan Daha Yapmak otomobil/Kamyon

2015. R3 Pro + Teşhis Aracı Çift Yeşil PCB Multidiag Multidiag Ile OBD2 Tarayıcı/Bluetooth Olmadan Daha Yapmak otomobil/Kamyon

₺ 38.99
Varolan

Sayı

2015. R3 Pro + Teşhis Aracı Çift Yeşil PCB Multidiag Multidiag OBD2 Tarayıcı Ile/Daha Yapmak Bluetooth Olmadan Arabalar/Kamyon PCB Ekran : Multidiag Pro Bluetooth Tarayıcı Golleri : 1. Newest 2015. R3,bu cd'de keygen ile. 2. Best kalite Çift yeşil PCB kurulu ile; 3. built-Bluetooth modülü veya hiçbir bluetooth, mükemmel çalışır; 4.tam Tercüme Diller : İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, yunan, Hollands, macarca, Italia, Norsk, lehçe, romanya, rus, Srpski, Suomen kieli, Svenska, türk. 5    .destek Çok Fonksiyonlu     bu hızlı ve güvenilir bir tanı aracı araç ve bilgisayar arasında bir bağlantı olarak hizmet veren. hem eski ve yeni araçlar üzerinde çalışır. bu aşağıdakileri yapabilirsiniz :
A : Imalatı özel seri teşhis
B : Tarama fonksiyonu
C : EOBD/OBDII iletişim
D : Seri Sistemleri
E : Motor
F : Ateşleme
G : İklim
H : ABS
ben : Servis sıfırlama
G : SRS
K : Immobilizer
L : Enstrüman
M : Konfor sistemi
D : Gear-box vb
ARABALAR ile, marka özel teşhis yapmak mümkün itibaren 1988 otomobil ve hafif kamyonetler için. toplam 47 farklı markalar. KAMYON yazılım paketi ile, için marka özel teşhis yapmak mümkün hafif ve ağır ticari araçlar, otobüsler ve römorklar itibaren 1995.
toplam 37 farklı markalar. tanılama programı JENERIK mevzuat tabanlı teşhis için tasarlanmıştır, özel emisyonla ilgili arıza kodları için hedeflenen. GENEL OTOMOBIL ve KAMYON dahil paketleri olduğunu.
çoklayıcı fonksiyonu, 2x HS CAN (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL ve (SPI, analog in, 5 volt dışarı).UÇUŞ KAYDEDICIuçuş kaydedici fonksiyonu ile, eğer sürüş sırasında gerçek zamanlı parametreleri kaydedebilirsiniz bir araç. kayıt sırasında, sen, bir düğmeye basarak ile, böylece belirli hata vurgulamak sonraki bir zamanda tespit hatayı araştırmak. dahili hafıza ile donatılmıştır böylece bir bilgisayar getirmek ihtiyacını ortadan kaldırarak. bellek sepeti pakete dahil değildir.
ÇOK RENKLİ GÖSTERGE
Bu çoklu renk göstergesi ile, teşhis sürecinin tam kontrole sahip. farklı renkler ve ses durumunu iletişim ve yerleştirme göstergenin bir onu görmek için izin verir uzak. örneğin, Bu mavi ve yeşil arasında gösterge dönüşümlü araç kontrol ünitesi ile iletişim halinde ise.
GERILIM KONTROL
araca bağlı Olduğunda, ünite aracın akü gerilimini kontrol ve otomatik olarak aracın gerilim seviyesine göre kendini ayarlar 12 veya 24 volt. gerilimi çok yüksek veya çok düşük alırsa, bu hem ses ve ışık ile sizi uyarır ve size ayrıca pil simgesi ile uyarılmak olacak bizim teşhis yazılım.

Veri sayfası

renk:
Without Bluetooth, With Bluetooth
öğe Türü:
Code Readers & Scan Tools
dil:
İspanyolca,İsveççe,İngilizce,Lehçe,İtalyan,Türk,Rus
yazılım sürümü:
2015.R3 or 2014.2
Marka Adı:
Diagmall
donanım versiyonu:
Newest
Özellikler:
Bluetooth
yazılım Güncelleme:
Evet
Item Name:
Multidiag Pro+
warranty:
1 year
language:
Multi-language
Feature:
2015 R3 With Keygen free Activate
Feature 2:
For Cars Trucks Generic 3in1
Function:
Same As TCS CDP, Wow Snooper
Color:
As picture
Performance:
Strong and stable
Delivery:
Fast and safe delivery

İlgili ürünler